Οι αγώνες του πρωταθλήματος της Γ’ ΕΠΣΘ (το πρόγραμμα)

Επανέρχεται φέτος η Γ’ τοπική κατηγορία στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ. Στο πρωτάθλημα της περιόδου 2018-19 θα λάβουν μέρος 14 ομάδες, με την Σκόπελο να επιστρέφει, ενώ θα συμμετάσχει και το Αθλητικό Κολλέγιο Νίκης.


Συνοπτικά το πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος της Γ’ τοπικής κατηγορίας έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Αχιλλέας-Άθλος
Ε.Λ. Νηλέας-Ιωλκός
Α.Κ. Νίκης-ΑΠΟΒ
Σκόπελος-Ν. Μαγνησιακός
Ηρακλής Αγ. Θ.-Δημητριάς
Απόλλων Καν.-Ερμής
Δύναμη-Κένταυρος Ν.Π.

2η αγωνιστική
Ε.Λ. Νηλέας-Αχιλλέας
Άθλος-Α.Κ. Νίκης
Ιωλκός-Σκόπελος
ΑΠΟΒ-Ηρακλής Αγ. Θ.
Ν. Μαγνησιακός-Απόλλων Καν.
Δημητριάς-Δύναμη
Ερμής-Κένταυρος Ν.Π.

3η αγωνιστική
Αχιλλέας-Α.Κ. Νίκης
Σκόπελος-Ε.Λ. Νηλέας
Ηρακλής Αγ.-Θ. – Άθλος
Απόλλων Καν.-Ιωλκός
Δύναμη-ΑΠΟΒ
Κένταυρος Ν.Π.-Ν. Μαγνησιακός
Ερμής-Δημητριάς

4η αγωνιστική
Σκόπελος-Αχιλλέας
Α.Κ. Νίκης-Ηρακλής Αγ. Θ.
Ε.Λ. Νηλέας-Απόλλων Καν.
Άθλος-Δύναμη
Ιωλκός-Κένταυρος Ν.Π.
ΑΠΟΒ-Ερμής
Ν. Μαγνησιακός-Δημητριάς

5η αγωνιστική
Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.
Απόλλων Καν.-Σκόπελος
Δύναμη-Α.Κ. Νίκης
Κένταυρος Ν.Π.-Ε.Λ. Νηλέας
Ερμής-Άθλος
Δημητριάς-Ιωλκός
Ν. Μαγνησιακός-ΑΠΟΒ

6η αγωνιστική
Απόλλων Καν.-Αχιλλέας
Ηρακλής Αγ. Θ.-Δύναμη
Σκόπελος-Κένταυρος Ν.Π.
Α.Κ. Νίκης-Ερμής
Ε.Λ. Νηλέας-Δημητριάς
Άθλος-Ν. Μαγνησιακός
Ιωλκός-ΑΠΟΒ

7η αγωνιστική
Αχιλλέας-Δύναμη
Κένταυρος Ν.Π.-Απόλλων Καν.
Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.
Δημητριάς-Σκόπελος
Ν. Μαγνησιακός-Α.Κ. Νίκης
ΑΠΟΒ-Ε.Λ. Νηλέας
Ιωλκός-Άθλος

8η αγωνιστική
Κένταυρος Ν.Π.-Αχιλλέας
Δύναμη-Ερμής
Απόλλων Καν.-Δημητριάς
Ηρακλής Αγ. Θ.-Ν. Μαγνησιακός
Σκόπελος-ΑΠΟΒ
Α.Κ. Νίκης-Ιωλκός
Ε.Λ. Νηλέας-Άθλος

9η αγωνιστική
Αχιλλέας-Ερμής
Δημητριάς-Κένταυρος Ν.Π.
Ν. Μαγνησιακός-Δύναμη
ΑΠΟΒ-Απόλλων Καν.
Ιωλκός-Ηρακλής Αγ. Θ.
Άθλος-Σκόπελος
Α.Κ. Νίκης-Ε.Λ. Νηλέας

10η αγωνιστική
Δημητριάς-Αχιλλέας
Ερμής-Ν. Μαγνησιακός
Κένταυρος Ν.Π.-ΑΠΟΒ
Δύναμη-Ιωλκός
Απόλλων Καν.-Άθλος
Ηρακλής Αγ. Θ.-Ε.Λ. Νηλέας
Σκόπελος-Α.Κ. Νίκης

11η αγωνιστική
Αχιλλέας-Ν. Μαγνησιακός
ΑΠΟΒ-Δημητριάς
Ιωλκός-Ερμής
Άθλος-Κένταυρος Ν.Π.
Ε.Λ. Νηλέας-Δύναμη
Α.Κ. Νίκης-Απόλλων Καν.
Ηρακλής Αγ. Θ.-Σκόπελος

12η αγωνιστική
ΑΠΟΒ-Αχιλλέας
Ν. Μαγνησιακός-Ιωλκός
Δημητριάς-Άθλος
Ερμής-Ε.Λ. Νηλέας
Κένταυρος Ν.Π.-Α.Κ. Νίκης
Δύναμη-Σκόπελος
Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.

13η αγωνιστική
Αχιλλέας-Ιωλκός
Άθλος-ΑΠΟΒ
Ε.Λ. Νηλέας-Ν. Μαγνησιακός
Α.Κ. Νίκης-Δημητριάς
Σκόπελος- Ερμής
Ηρακλής Αγ. Θ.-Κένταυρος Ν.Π.
Δύναμη-Απόλλων Καν.
*Στον δεύτερο γύρο οι ομάδες αντιστρόφως