Γ’ Εθνική: Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής

Ολοκληρώθηκε η 2η αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και των 8 ομίλων:

1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-3

Εθνικός Αλεανδρούπολης – Πανσερραϊκός 0-1

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης 0-0

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου 2-2

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Αετός Ορφανού 1-4

2ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1

Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης 4-0

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 2-1

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-2

Μακεδονικός – Βέροια 2-1

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1

Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας 3-0

3ος όμιλος

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0

Κρόνος Αργυράδων – Αχέροντας Καναλακίου 1-1

Λευκίμμη – Μακεδονικός Φούφα 2-2

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα 2-0

Σούλι Παραμυθιάς -Ναυπακτιακός 1-1

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός 1-0

Ρεπό: Φλωριάδα

4ος όμιλος

ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου 1-4

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα 2-0

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2

Φωκικός – Αλμυρός 0-0

*Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ:

5ος όμιλος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα 0-0

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά 0-0

Γιούχτας – Ιωνικός 2-0

Κερατσίνι – Νεάπολη 0-0

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0

Προοδευτική – Επισκοπή 0-1

Ρεπό: Εθνικός

6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου 0-1

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού 3-0

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός Ριόλου 2-0

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός 1-2

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέϊκων

7ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας 3-0

Αιολικός – Καλλιθέα 2-1

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός 3-1

Χαλκίδα – Κόρινθος 1-0

8ος όμιλος

Ασπρόπυργος – ΑΟ Εικοσιμίας 7-0

Ένωση Πελλάνας – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Καταστάρι – Πάμισος Μεσσήνης 3-0

Μανδραϊκός – Ένωση Ερμιονίδας 0-0

Παναργειακός – ΑΟ Υπάτου 2-1

Παναρκαδικός – Ένωση Λέρνας 2-0