Από ένα βαθμό πήραν Ιάσων Α.Μ. και Αγία Παρασκευή

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχθηκαν Ιάσων Α.Μ. και Αγία Παρασκευή. Παίζοντας με 10 παίκτες η Αγία Παρασκευή, λόγω αποβολής του Τσίλογλου, κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ στο 70’ με πλασέ του Μεγαγιάννη. Η ομάδα της Άλλης Μεριάς κατάφερε να φτάσει στο γκολ της ισοφάρισης στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Χριστογιαννούλα, ο οποίος είχε περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο.
ΙΑΣΩΝ Α.Μ.: Μουράβας, Κουτσώνας, Μαρούγκας (80’ Κουτσιαλής), Σιδέρης, Πουρνάρας (46’ Κουκουτσέλος), Παναγιωτάκης, Βαλαρούτσος, Άλμπα (70’ Μπακογιάννης), Ευαγγελός, Κικίδης, Λαρίσης (60’ Χριστογιαννούλας).
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Κοντοστάθης, Ιωακειμίδης (46’ Μαρμαρινός, 80’ λ.τρ. Στέκας), Παπαδήμος, Λούμπαρδος, Κούκιος, Τσίλογλου, Αντωνίου, Γκέκος, Χρόνης (89’ Πετρούλιας), Μεγαγιάννης, Μαστακούλης.