Γ’ Εθνική: Το πανόραμα των αποτελεσμάτων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα ματς του πρωταθλήματος στους ομίλους 1-7 της Γ’ Εθνικής καθώς και τους δύο πρώτους της βαθμολογίας σε κάθε όμιλο. Δείτε επίσης τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστική των play off και play out του 8ου ομίλου.

 

1oς όμιλος (21η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης 5-0
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου Πότου 3-2
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός 2-1
Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1
Άρης Αβάτου – Ηρακλής Νέου Ζυγού 4-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός 1-0
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1) Πανσερραϊκός 52
2) Νέστος Χρυσούπολης 44

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Αλμωπός Αριδαίας – Φλώρινα 7-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Γιαννιτσά 3-0
Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας 0-3 ά.α.
Νέας Καλλικράτεια – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1) Αλμωπός Αριδαίας 55
2) Θερμαϊκός 43

3ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Μετέωρα – Ηρακλής Λάρισας 0-0
Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-0
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς 1-0
ΑΟ Σελλάνων – Ατρόμητος Παλαμά 0-1
Δίας Δίου – Διγενής Νεοχωρίου 0-2
ΑΟ Ποταμιάς – ΑΕ Καρίτσας 0-5
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αταλάντη 2-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1) Πιερικός 52
2) Θησέας Αγριάς 40

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)
ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ευπαλίου 2-0
ΑΟ Ανατολής – Θιναλιακός 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας 0-2
Σούλι Παραμυθίας – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-2
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου 1-0
Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1) ΑΕΠ Καραγιαννίων 49
2) Αναγέννηση Άρτας 37

5ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Καλλιθέα – Κερατσίνι 2-1
Ερμής Κορυδαλλού – Ηλυσιακός 1-1
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 0-3
Φωστήρας – Μοσχάτο 3-2
Κηφισιά – Εθνικός 0-1
Άνω Μερά Μυκόνου – Ακράτητος 0-2

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1)Καλλιθέα 49
2) Θύελλα Καμαρίου 45

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Μαρκό 0-2
ΑΕΚ Τρίπολης – Αήττητος 0-1
Θύελλα Ραφήνας – Αχαρναϊκός 3-0
Κόρινθος – Νέα Αρτάκη 1-4
Ρόδος – Αιολικός 2-0
ΑΟ Υπάτου – Κιθαιρών Καπαρελλίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Παναρκαδικός

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1) Ρόδος 50
2) Μαρκό 40

7ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Σπάρτη – Πανηλειακός 1-0
Πανγυθεατικός – Ζάκυνθος 1-0
Θύελλα Πατρών – Ερμιονίδα 0-2
Παναργειακός – Ναύπλιο 3-2
Διαβολίτσι – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-1
ΑΟ Τσιλιβή – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων 3-0

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1) Αστέρας Βλαχιώτη 46
2) Σπάρτη 42

8ος όμιλος
(1η αγωνιστική play off)
Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-1
Γιούχτας – Πανακρωτηριακός 0-1

Βαθμολογία play off

1) ΑΟ Επισκοπής 39
2) Γιούχτας 31

(1η αγωνιστική play out)
Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος 0-2
ΑΟ Πόρου – Άγιος Νικόλαος 0-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Βαθμολογία play out

1) Ατσαλένιος 20
2) Άγιος Νικόλαος 19