Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (28/11)

Μοιράσου το άρθρο
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Σήμερα Σάββατο μπορείτε να παρακολουθήσετε το παιχνίδι του Άρη με τον Ολυμπιακό για τη Σούπερ Λιγκ και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΕΡΤ SPORTS
13.00 Γκραν Πρι Μπαχρέιν, ελ. δοκιμαστικά -Ζ- (Φόρμουλα 1)
16.00 Γκραν Πρι Μπαχρέιν, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
17.00 Ευρωπαϊκό ρυθμικής γυμναστικής -Ζ-
COSMOTE SPORT 1
14.30 Μπράιτον-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Έβερτον-Λιντς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
22.00 Γ. Μπρόμγουιτς-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Έλτσε-Καντίθ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Ουέσκα-Σεβίλλη -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Ρεάλ Μαδρ.-Αλαβές -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Στουτγκάρδη-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
14.30 ΑΕΚ-Αράζ -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ ποδοσφαίρου σάλας)
17.00 Μάντσεστερ Σ.-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 5
13.00 Γκραν Πρι Μπαχρέιν, ελ. δοκιμαστικά -Ζ- (Φόρμουλα 1)
16.00 Γκραν Πρι Μπαχρέιν, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
18.00 Ροστόφ-Ντιναμό Μ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ρωσίας)
COSMOTE SPORT 6
16.30 Ντόρτμουντ-Κολονία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Λειψία-Αρμίνια Μπ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Σάντα Κλάρα-Πόρτο -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Καρλσρούη-Πάντερμπορν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Ουνιόν-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.30 Σπόρτινγκ-Μορεϊρένσε -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
17.15 ΑΕΛ-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Αταλάντα-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
19.30 Άρης-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
16.00 Σασουόλο-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Μπενεβέντο-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Παρί Σ.Ζ.-Μπορντό -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
17.00 Σέφιλντ Γουέν.-Στόουκ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.45 Έμεν-Άγιαξ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
18.00 Μαρσέιγ-Ναντ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 24
16.00 Τουλούζ-Νιόρ -Ζ- (Β’ Γαλλίας)