![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Κεκλεισμένων των θυρών θα διεξαχθεί την Κυριακή (12/12, 14.45) το ματς της ΑΕΚ Β’ με τα Χανιά στο Δημοτικό Γήπεδο Αιγάλεω «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Σύμφωνα με την ενημέρωση από την ΑΕΚ, την Πέμπτη (9/12) έγινε έκτακτη σύσκεψη και αποφασίστηκε ότι για προληπτικούς λόγους ασφαλείας το ματς της ΑΕΚ Β με τα Χανιά να γίνει κεκλεισμένων των θυρών.
H ανακοίνωση της ΠΑΕ:
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημερώνει ότι ο αγώνας της ΑΕΚ Β με τα Χανιά για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League 2, την ερχόμενη Κυριακή 12 Δεκεμβρίου, στο Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω «Σταύρος Μαυρολαθασσίτης» (14.45) θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις