![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Δωρεάν θα μπορούν οι φίλαθλοι να παρακολουθήσουν τον τελευταία εντός έδρας αγώνας της ΑΕΚ στο Σεραφείδειο το απόγευμα της Πέμπτης 16 Μαΐου (16.00) με τη Νίκη Βόλου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η σχετική ανακοίνωση:
Τελευταίος εντός έδρας αγώνας της ΑΕΚ Β για την τρέχουσα σεζόν και οι φίλαθλοι μπορούν να τον παρακολουθήσουν δωρεάν!
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι η συνάντηση με τη Νίκη Βόλου το απόγευμα της Πέμπτης 16 Μαΐου (16.00) θα διεξαχθεί με ελεύθερη είσοδο. Είναι ο αγώνας της 9ης και προτελευταίας αγωνιστικής των play offs της Super League 2 και οι φίλοι της ΑΕΚ θα έχουν την ευκαιρία να δουν και να χειροκροτήσουν για τελευταία φορά εφέτος στο Σεραφείδειο την ομάδα μας, η οποία μετά από μια πολύ καλή πορεία εξασφάλισε την είσοδό της στην πρώτη πεντάδα του Α’ Ομίλου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις