![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Δικέφαλος του Βορρά αναζητά την πρώτη νίκη του 2024 κόντρα στον Ηρακλή.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Έπειτα από δύο διαδοχικές ήττες ο ΠΑΟΚ Β αντιμετωπίζει τη Δευτέρα (15/01, 14.15 Action 24) τον ΠΟΤ Ηρακλή στο γήπεδο του Μακεδονικού. Στην αποστολή επέστρεψαν οι Κανίς, Δεληγιάννης, Μοναστηρλής, Μπαλωμένος. Εκτός έμειναν οι Ταλιχμανίδης, Τσιόπτσης, Σελιμάι και Πανίδης.
Η αποστολή: Μοναστηρλής, Μπαλωμένος, Νικολακούλης, Παντεκίδης, Παναγιώτου, Κωττάς, Κιτσάκης, Φίλων, Δεληγιάννης, Μανωλιούδης, Γιαξής, Τσοπούρογλου, Γρόσδης, Τσίκος, Σνάουτσνερ, Κανίς, Δαρέλας, Ρούμιαντσεβ, Γκούμας, Σμυρλής, Σπυράκος, Γκιτέρσος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις