Με Θοδωρή Καλόγηρο, τον γιο του προέδρου της ΕΠΣΘ, Μίλτου, η αποστολή του ΠΑΟΚ Β’ ενόψει ΑΕΛ
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Δείτε ποιους παίκτες συμπεριέλαβε ο Αλέξης Αλεξιάδης στην αποστολή, για το ματς κόντρα στην Λάρισα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά όσα αναφέρει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ:
Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για τον ΠΑΟΚ Β, ο οποίος υποδέχεται την ΑΕΛ αύριο Τετάρτη (21.02) στις 15:00 στο γήπεδο του Μακεδονικού, για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 2.
Μετά την πρωινή προπόνηση της Τρίτης (20.02) στο αθλητικό κέντρο της Σουρωτής, η οποία επικεντρώθηκε στην τακτική προσέγγιση του αυριανού αγώνα, ο Αλέξης Αλεξιάδης κατέληξε στην εξής 22μελή αποστολή:
Ταλιχμανίδης, Ναντέρ, Παναγιώτου, Παντεκίδης, Κωττάς, Φίλων, Τασιούρας, Κιτσάκης, Τσοπούρογλου, Μανωλιούδης, Γιαξής, Καλόγηρος, Σνάουτσνερ, Τσίκος, Ρούμιαντσεβ, Κουαλιάτα, Δαρέλας, Γκούμας, Κανίς, Σπυράκος, Πανίδης, Σαποβάλοφ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις