Γ’ Εθνική: Το πανόραμα των αποτελεσμάτων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα ματς του πρωταθλήματος στους ομίλους 1-7 της Γ’ Εθνικής καθώς και τους δύο πρώτους της βαθμολογίας σε κάθε όμιλο. Δείτε επίσης τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστική των play off και play out του 8ου ομίλου.

1oς όμιλος (23η αγωνιστική)
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 5-0
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ένωση Aλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός 1-0
Κιλκισιακός – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3
Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Νέου Ζυγού 0-3
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου Πότου

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1) Πανσερραϊκός 58
2) Νέστος Χρυσούπολης 44

2ος όμιλος (27η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Εδεσσαϊκός 0-0
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
Γιαννιτσά – Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Φλώρινα – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Σειρήνα – Νέα Καλλικράτεια 0-3 ά.α.
Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1) Αλμωπός Αριδαίας 61
2) Ποσειδών Μηχανιώνας 46
3)Γιαννιτσά 46

3ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Μετέωρα – ΓΣ Αλμυρού  1-0
ΑΟ Σελλάνων – Πιερικός 1-1
Δίας Δίου – Ηρακλής Λάρισας 1-3
ΑΟ Ποταμιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς 2-1
Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά 2-1
ΑΕ  Καρίτσας – Διγενής Νεοχωρίου 1-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1) Πιερικός 56
2) Θησέας Αγριάς 43

4ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Θιναλιακός – Αχέρων Καναλακίου 3-0
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-2
Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθίας 4-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Άρτας 0-0
ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0
ΑΕ Λευκίμμης – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1) ΑΕΠ Καραγιαννίων 53
2) Αναγέννηση Άρτας 51

5ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Άνω Μερά Μυκόνου – Ηλυσιακός 2-0
Πανθηραϊκός – Καλλιθέα 1-1
Φωστήρας – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Κηφισιά – Κερατσίνι 2-1
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Κορυδαλλού 5-0
Ακράτητος – Θύελλα Καμαρίου 1-4
Εθνικός – Μοσχάτο 2-1

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1)Καλλιθέα 53
2) Θύελλα Καμαρίου 51

6ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Θύελλα Ραφήνας 1-2
ΑΟ Υπάτου – ΑΕΚ Τρίπολης 2-1
Κόρινθος – Μαρκό 1-4
Ρόδος – Αχαρναϊκός 2-0
Αιολικός – Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0
Παναρκαδικός – Νέα Αρτάκη 0-1
Ρεπό: Αήττητος

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1) Ρόδος 53
2) Μαρκό 44

7ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Σπάρτη – Θύελλα Πατρών 1-0
Παναργειακός – Πανγυθεατικός 2-0
Διαβολίτσι – Πανηλειακός 4-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως 5-0
ΑΟ Τσιλιβή – Ζάκυνθος AΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας – Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνέικων – Ναύπλιο ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1) Αστέρας Βλαχιώτη 52
2) Σπάρτη 48

8ος όμιλος
(3η αγωνιστική play off)
Γιούχτας – Επισκοπή 2-1
Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός 2-1

Βαθμολογία play off

1) ΑΟ Επισκοπής 42
2) Γιούχτας 35

(3η αγωνιστική play out)
Α.Ο. Πόρου – Ρεθυμνιακός 2-2
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-0
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Βαθμολογία play out

1) Ατσαλένιος 23
2) Άγιος Νικόλαος 22