![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Ατρόμητος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για το πρώτο ματς στο 2021, κόντρα στον Βόλο, με τον Αυστριακό τεχνικό να στέλνει τα δικά του μηνύματα με τις επιλογές του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Εκτός αποστολής έμειναν οι Μπουσούλατζιτς και Γιακουμάκης που έχουν ειδοποιηθεί να βρουν ομάδα, ενώ εκτός έμεινε και ο Ρισβάνης, που κι αυτός είναι σε διαδικασία αναζήτησης εφόσον προκύψει και πρόταση προς την ομάδα.
Η αποστολή: Μανδάς, Γιαννιώτης, Θεοδωράκης, Αγκάγεφ, Γούτας, Γκαλβάο, Κιβρακίδης, Μάτιτς, Χριστοδουλόπουλος, Νάτσος, Μανούσος, Νταβιώτης, Σάλομον, Ενσικουλού, Κωτσόπουλος, Ραμπέγιο, Στρούγγης, Τομάσεβιτς, Χαρίσης, Μουνίθ, Γκάλο και Οικονομιδης.
* Εν όψει της σημερινής αναμέτρησης με τον Βόλο διενεργήθηκαν τεστ μοριακού ελέγχου για COVID-19 σε όλους τους ανθρώπους της ομάδας με όλα τα δείγματα να είναι αρνητικά.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις