![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΘ συγχαίρει την αθλήτρια του Ολυμπιακού Βόλου Χριστίνα Νταϊάκη για την κλήση της στην προετοιμασία της Εθνικής Νεανίδων ενόψει του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ18 και της εύχεται καλή επιτυχία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η κλήση αυτή αποτελεί λογική συνέχεια των επιτυχημένων εμφανίσεων της Νταϊάκη κατά την περασμένη αγωνιστική περίοδο, ιδίως δε κατά το πρόσφατο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις