Εξαιρετική η παρουσία του Ιπ.Ο.Τ.Ι.Σ. στους αγώνες Β. Ελλάδος

Η ομάδα του Ιπ.Ο.Τ.Ι.Σ. άφησε για άλλη μια φορά τις καλύτερες εντυπώσεις στους τελευταίους αγώνες Βορείου Ελλάδος.

Εξαιρετικές ήταν οι εμφανίσεις των αθλητών στους αγώνες 3 & 4 Νοεμβρίου στο Ιππικό Κέντρο Μακεδονίας, απέδεικνύοντας για άλλη μια φορά τη δυναμική της ομάδας με την έντονη παρουσία της.

Συγκεκριμένα, η Νικόλ Παπαζήση με τον ίππο Τοlvaj βραβεύτηκαν στην κατηγορία 0.80μ για την άπταιστη διαδρομή τους και κατέκτησε την 4η θέση στο 0.90-1μ. αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

Στην ομάδα προστέθηκε ακόμα ένας αθλητής, ο Ηλίας Κίσσας, κάνοντας 3 εξαιρετικές διαδρομές με τη Mary, κατακτώντας δύο πρώτες θέσεις στις κατηγορίες 1μ και 1.05μ, και για πρώτη φορά εκτελώντας μια φανταστική διαδρομή κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία 1.10μ.

Ο όμιλος συγχέρει την προπονήτρια Α.Ανετοπούλου για την προετοιμασία της ομάδας, τους αθλητές και τα άλογά τους για την προσπάθεια και τα αποτελέσματά τους.