Αύριο Τρίτη οι τελικοί στο 31ο Ανεπίσημο τουρνουά μπάσκετ

Με τους αγώνες που ήταν προγραμματισμένοι για την Πέμπτη 27 Ιουλίου, αλλά λόγω νεροποντής δεν διεξήχθησαν , συνεχίστηκε το 31ο Ανεπίσημο Τουρνουά Μπάσκετ. Και οι δυο αγώνες , στη κατηγορία των μη επισήμων αθλητών, ήταν συναρπαστικοί, με ένταση και αγωνία, καθηλώνοντας τους φιλάθλους που τους παρακολούθησαν . Χαρακτηριστικό ότι ο δεύτερος ημιτελικός κρίθηκε στη δεύτερη παράταση . Τα αποτελέσματα στην Κατηγορία των μη Επισήμων Αθλητών είναι…

21.00 ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ – ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ 54-45
DRINK TEAM – ΑΡΗΣ Α 59-50
ΤΡΙΤΗ1/8/2017

18.30  MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΑΡΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ – DRINK TEAM
Με τον Μικρό Τελικό συνεχίστηκε η Κατηγορία Επισήμων αθλητών και μετά από έναν δυνατό αγώνα μεταξύ δυο ισάξιων ομάδων τη τρίτη θέση κατέλαβε, στην παράταση, η ομάδα ΝΕΜΕΣΙΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΜΕΣΙΣ – BOMBERS Β74-71

Η αυλαία του 31ου ΑΝΕΠΙΣΗΜΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ θα πέσει, παραδοσιακά, με τον Τελικό της κατηγορίας των επισήμων αθλητών την Τρίτη 1 Αυγούστου.

ΤΡΙΤΗ
1/8/2017
20.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΑΜΙΣ/REEF – LIBERTA

Μετά το τέλος του Τελικού θα γίνουν οι απονομές στις τρεις πρώτες ομάδες κάθε κατηγορίας καθώς και ειδικές βραβεύσεις ενώ θα ακολουθήσει μια έκπληξη που έχει ετοιμαστεί ειδικά για το τέλος των αγώνων σε γιορτινό κλίμα.