Την αποστολή του ΟΦΗ ανακοίνωσε ο Τραϊανός Δέλλας για το εκτός έδρας παιχνίδι με τον Βόλο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και τη συγκομιδή βαθμών θέλει να δώσει ο ΟΦΗ, ο οποίος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αυριανό (28/2, 15:00) εκτός έδρας αγώνα με τον Βόλο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο Τραϊανός Δέλλας υπολογίζει στα πλάνα του τον Λάρσον, ο οποίος επανήλθε τις τελευταίες μέρες στις προπονήσεις, ενώ εκτός πλάνων έμειναν οι τιμωρημένοι Μπάκις, Τοράλ, ο τραυματίας, Μπρεσάν και οι Γιαννούλης, Σωτηρίου, Αδαμάκης, Θεοδοσουλάκης, Καλαφάτης, Κουτεντάκης και Σημαντηράκης.
Στην αποστολή του ΟΦΗ συμμετέχουν οι: Μπάουμαν, Χριστογεώργος, Μαρινάκης, Λάρσον, Τοράρινσον. Αμπάντα, Λουκάο, Λαμπρόπουλος, Βούρος, Γκαγιέγος, Γκλάζερ, Μεγιάδο, Αποστολάκης, Νέιρα, Ριέρα, Μπακού, Μοσκέρα, Χιμένεθ, Ισέκα και Φελίπε.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις