Η αποστολή του ΟΦΗ για το παιχνίδι με τον Βόλο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΟΦΗ, για το ματς του Σαββάτου (20/04, 18:30) κόντρα στον Βόλο στο «Γεντί Κουλέ». Στα ευχάριστα νέα συγκαταλέγεται η επιστροφή του Χουάν Νέιρα στο γκρουπ, ενώ ο Γιάννης Αποστολάκης δέχθηκε ένα χτύπημα στο γαστροκνήμιο και έμεινε εκτός αποστολής.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Εκτός πλάνων έμεινε και ο Ηλίας Σημαντηράκης, ο οποίος συνέχισε ατομικό πρόγραμμα καθώς και οι ανέτοιμοι Ματέους Μπρεσάν, Χεσούς Χιμένεθ. Παράλληλα, εκτός αποστολής έμειναν οι Κώστας Γιαννούλης, Δημήτρης Σωτηρίου, Ανδρέας Αδαμάκης, Manuel Καλαφάτης και Τίτος Κουτεντάκης.
Ο Τραϊανός Δέλλας συμπεριέλαβε στην αποστολή τους: Χριστογεώργο, Μπάουμαν, Λουκάο, Μαρινάκη, Βούρο, Τοράρινσον, Λαμπρόπουλο, Αμπάντα, Γκαγιέγος, Νέιρα, Τοράλ, Ριέρα, Μεγιάδο, Γκλάζερ, Μπάκιτς, Μπάκου, Ισέκα, Φελίπε, Μοσκέρα και Θεοδοσουλάκη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις