![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με την Εθνική Ομάδα στο Βίσεγκραντ της Βοσνίας βρίσκονται οι έξι αθλητές του Ν.Ο.Β. Αργοναύτες για να αγωνιστούν στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κωπηλασίας που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Σεπτεμβρίου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η Πρωταθλήτρια μας Μιχαηλίδη Σωτηρία θα αγωνιστεί στην 2- & 4- Νεανίδων, η Γκέκα Σοφία στο 2x & 4x Κορασίδων και οι Μπάρδας Αθανάσιος – Κωνσταντινίδης Ιορδάνης – Καρρόπουλος Γιώργος – Κουτσελίνης Βασίλης στην 4- & 8+ Παίδων.
Ο Πρόεδρος κ. Χαράλαμπος Τσουκαλάς, το Δ.Σ. και όλη η αθλητική οικογένεια του Ν.Ο.Β.-Α. εύχονται καλή επιτυχία και τις καλύτερες δυνατές διακρίσεις στους κωπηλάτες μας και σε όλη την Εθνική ομάδα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις