![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Βάλντας Νταμπράουσκας θα έχει στη διάθεσή του, τους Τζου και Τοράρινσον.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο ΟΦΗ έχει ένα κρίσιμο εντός έδρας ματς την Τρίτη με τον Βόλο και ο Βάλντας Νταμπράουσκας είδε με ικανοποίηση δύο επιστροφές. Συγκεκριμένα, προπονήθηκαν κανονικά και θα είναι διαθέσιμοι για τον Λιθουανό τεχνικό οι Τζου και Τοράρινσον.
Αναλυτικά:
«Με τους Mesaque Dju και Gudmundur Thorarinsson να προπονούνται κανονικά, ολοκληρώθηκε η πρώτη προπόνηση της ομάδας μας για το 2023.
Το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας και ασκήσεις τακτικής.
Επόμενη προπόνηση έχει προγραμματιστεί για αύριο, Δευτέρα (2/1), στις 10:30, με την οποία θα ολοκληρωθεί η προετοιμασία για τον εντός έδρας αγώνα της Τρίτης (3/1) με τον Βόλο ΝΠΣ».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις