![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Αύριο Παρασκευή ξεκινά στο Βόλο η τελική φάση του 30ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Δικηγορικών Συλλόγων και ο Θανάσης Κωστούλας θα κοσμήσει με την παρουσία του τον θεσμό. Ο πολύπειρος Αλμυριώτης κεντρικός αμυντικός, θα παρευρεθεί στην εναρκτήρια δεξίωση του Πρωταθλήματος…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
… όπου θα παραλάβει τιμητική πλακέτα για τη μεγάλη του προσφορά στο ελληνικό ποδόσφαιρο.
Εκτός του Θανάση Κωστούλα, θα τιμηθεί ο Σωτήρης Γκανάτσιος, παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού Βόλου και μέλος της ποδοσφαιρικής ομάδας του Δικηγορικού Συλλόγου Βόλου και η ΠΑΕ Νίκη Βόλου για την ιστορική επιτυχία της ανόδου στη Σούπερ Λιγκ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις