![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στο 5ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας, στο κλειστό γήπεδο Σαλαμίνας έλαβε μέρος ο Α.Σ. Δημητριάς, κατακτώντας τέσσερα μετάλλια. Ο αθλητής ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με έξοχες εμφανίσεις στην κατηγορία ΑμεΑ κατέκτησε ένα χρυσό και ένα αργυρό μετάλλιο, η αθλήτρια ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΙΟΥ ΤΖΗΝΑ στην κατηγορία 17-18 κατέκτησε ένα αργυρό μετάλλιο και ο αθλητής ΤΣΙΟΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ στην κατηγορία 13-14 κατέκτησε ένα χάλκινο μετάλλιο. Πολύ κοντά βρέθηκε στα μετάλλια με πολύ καλή προσπάθεια ο ΠΑΛΗΑΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ και στην σκυταλοδρομία οι ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΓΙΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΓΙΑΣ και ΠΑΛΗΑΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ. Πολύ καλή ήταν η εμφάνιση των αθλητών ΠΑΛΗΑ ΝΤΙΑΝΑ, ΠΑΛΗΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ και ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ. Το ΔΣ του συλλόγου συγχαίρει τους αθλητές και τους προπονητές ΧΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗ και ΓΙΩΡΓΟ ΜΙΧΑΛΗ
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις